Güvenilir

Hearthstone Heroes of Warcraft

timtimstore
1.17GB
Mağazadan İndirilenler 50 - 250
Sürüm 4.1.10956 3 yıl önce

Hearthstone Heroes of Warcraft açıklaması

DECEPTIVELY SIMPLE. INSANELY FUN.

Pick up your cards and throw down the gauntlet! In Hearthstone, you play the hero in a fast-paced, whimsical card game of cunning strategy. In minutes, you’ll be unleashing powerful cards to sling spells, summon minions, and seize control of an ever-shifting battlefield. Whether it’s your first card game or you’re an experienced pro, the depth and charm of Hearthstone will draw you in.JUMP RIGHT IN: Fun introductory missions bring you into the world of Hearthstone’s intuitive gameplay.BUILD YOUR DECK: With hundreds of additional cards to win and craft - your collection grows with you.

HONE YOUR SKILLS: Play in practice matches against computer-controlled heroes of the Warcraft universe. Thrall, Uther, Gul’dan - they’re all here!COLLECTION TRAVELS WITH YOU: Your card collection is linked to your Battle.net account - enabling you to switch your play between tablet and desktop with ease.AND FIGHT FOR GLORY: When you’re ready, step into the Arena and duel other players for the chance to win awesome prizes!

Post feedback about the game in our forums:

<a href="https://www.google.com/url?q=https://www.google.com/url?q%3Dhttp://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/%26sa%3DD%26usg%3DAFQjCNEmG8a4-xbflVlanVlWhaqvZFlx0g&sa=D&usg=AFQjCNHHkTjtrv2bn_kHqAphSdv8_lQZdw" target="_blank">http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/</a>

Languages Supported:

* English

* Français

* Deutsch

* Español (Latinoamérica)

* Español (Europa)

* Italiano

* Português

* Polski

* Русский

* 한국어 (Korean)

* 简体中文 (Simplified Chinese)

* 繁體中文 (Traditional Chinese)

* 日本語 (Japanese)

* ไทย (Thai)

©2016 Blizzard Entertainment, Inc. All rights reserved. Hearthstone and Heroes of Warcraft are trademarks, and Battle.net and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc., in the U.S., and/or other countries.

</div> <div jsname="WJz9Hc" style="display:none">Görünüşte basit. Delicesine EĞLENCE.

kartları Pick up ve dayağı aşağı atmak! Hearthstone olarak, kurnaz bir strateji hızlı tempolu, kaprisli bir kart oyunu kahramanı oynamak. dakika, sen, büyü sapan kölelerinin çağırmak ve sürekli değişen savaş kontrolünü ele geçirmek için güçlü kartlar unleashing olacak. Bu sizin ilk kart oyunu var ya deneyimli bir profesyonel olsanız, Hearthstone derinliği ve çekicilik sizi çekecektir.

 

JUMP SAĞ IN: Eğlence tanıtım misyonlar hearthstone sezgisel oyun dünyasına götürecektir.

 

SİZİN güverte inşa: Kazanmak için ek kartların yüzlerce ve zanaat ile - koleksiyonu sizinle birlikte büyür.

Yeteneklerinizi geliştirin: pratik of Warcraft evreni bilgisayar kontrollü kahramanlar karşı maçları oynayın. Köle, Uther, Gul'dan - hepsi buradalar!

 

KOLEKSİYON SİZİNLE TRAVELS: Kartınız koleksiyonu Battle.net hesabına bağlı - kolaylıkla tabletiniz ve masaüstü arasında oyununuzu geçiş sağlayan.

 

Ve şöhret için savaşan: Hazır olduğunuzda, Arena içine ve harika ödüller kazanma şansı için diğer oyuncular düello adım!

Bizim forumlarda oyun hakkında geri bildirim göndermek:

<a href="https://www.google.com/url?q=http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/&sa=D&usg=AFQjCNEmG8a4-xbflVlanVlWhaqvZFlx0g" target="_blank">http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/</a>

Desteklenen Diller:

* İngilizce

* Français

* Deutsch

* Español (Latinoamérica)

* Español (Europa)

* Italiano

* Português

* Polski

* Русский

* 한국어 (Korece)

* 简体 中文 (Basitleştirilmiş Çince)

* 繁體 中文 (Geleneksel Çince)

* 日本語 (Japonca)

* ไทย (Tay)

© 2016 Blizzard Entertainment, Inc. Tüm hakları saklıdır. Hearthstone ve Warcraft Kahramanları ticari markalarıdır ve Battle.net ve Blizzard Entertainment markaları veya ABD'de Blizzard Entertainment, Inc., tescilli ticari markalar ve / veya diğer ülkelerde.</div> <div class="show-more-end">

Daha fazla göster

Hearthstone Heroes of Warcraft için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

0
0
5
0
4
0
3
0
2
0
1
0
İyi Uygulama Garantili!

İyi Uygulama Garantili!

Bu uygulama virüs, kötü amaçlı yazılım ve diğer kötü niyetli saldırılara karşı güvenlik testinden geçti ve herhangi bir tehdit içermez.

timtimstore mağaza avatarı
timtimstore Mağaza 28.3k 6.79M

Hearthstone Heroes of Warcraft uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında Hearthstone Heroes of Warcraft bilgi

APK Sürüm 4.1.10956
Uyumluluk Android 4.0.1+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: Hearthstone Heroes of Warcraft APK
İndir