Güvenilir

Hearthstone

kocha
1.09GB
Mağazadan İndirilenler 5k - 25k
Sürüm 12.2.27059 11 ay önce

Hearthstone açıklaması

From the studio that brought you Overwatch® and World of Warcraft®, comes HEARTHSTONE®, Blizzard Entertainment’s award-winning collectable card game! Collect powerful cards and create mighty decks. Summon minions and sling spells to seize control of an ever-shifting battlefield. Wield masterful strategies and defeat all players who dare challenge you.Experience the magic, mischief and mayhem with your friends. Clash with friends and join the millions of players enjoying Hearthstone, and DOWNLOAD TODAY!AN EVER EXPANDING UNIVERSE. Build your deck to harness the power of amazing minions and spells - brave the mysterious forests of The Witchwood and hunt the evils that lurk in the shadows, or become a powerful Death Knight from the Knights of the Frozen Throne. Discover dinosaurs and elementals from Journey to Un’Goro. Explore dark caverns and unearth hidden powerful weapons and treasures from Kobolds and Catacombs.DEFEAT YOUR ENEMIES, FIGHT FOR GLORY. Master your deck, and assemble powerful combos, in this fast-paced card game of cunning strategy. Seize control over the battlefields of Azeroth and experience dazzling real-time, player vs. player combat.STEP INTO THE ARENA AND DUEL PLAYERS TO EARN AWESOME PRIZES.DECEPTIVELY SIMPLE. INSANELY FUN.FEATURES:

• Battle iconic heroes from the Warcraft universe, the Lich King, Illidan, Thrall… They’re all here!

• Competitive real-time (player vs. player) combat

• Win, craft, or collect powerful cards

• Assemble powerful decks and dominate your opponents

• Rich single-player missionsYOUR GAME TRAVELS WITH YOU. Hearthstone is linked to your Blizzard Account, allowing you to play from your mobile device and desktop with ease. Play Hearthstone, wherever you go.Whether it’s your first card game or you’re an experienced pro, the depth and charm of Hearthstone will draw you in. So, what are you waiting for? In Hearthstone, it’s a battle of wits, and building decks to create powerful strategies. Download and play today.SUPPORT: Are you experiencing problems? Visit: http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/Languages Supported:

* English

* Français

* Deutsch

* Español

* 简体中文 (Simplified Chinese)© 2018 Blizzard Entertainment, Inc. Hearthstone, Battle.net, Overwatch, World of Warcraft and Blizzard Entertainment are trademarks or registered trademarks of Blizzard Entertainment, Inc., in the U.S., and/or other countries.

Of Warcraft® Eğer Overwatch® ve Dünya getirdi stüdyoda itibaren HEARTHSTONE®, Blizzard Entertainment'ın ödüllü koleksiyon kartı oyunu geliyor! Güçlü kartlarını toplayın ve güçlü deste oluşturun. sürekli değişen savaş kontrolünü ele geçirmek için kölelerinin ve sapan büyü çağır. ustaca stratejileri kullanmak ve size meydan cesaret tüm oyuncuları yenmek.

 

Arkadaşlarınızla büyü, bozgunculuk ve kargaşa yaşayın. Arkadaşlarınızla Clash ve hearthstone keyfi milyonlarca oyuncuya katılabilir ve BUGÜN İNDİR!

 

Sürekli genişleyen EVREN. şaşırtıcı kölelerinin ve büyü gücünü güverte inşa - Witchwood gizemli ormanlar cesur ve gölgelerde pusuda kötülükleri avı, ya da Frozen Throne Şövalyeleri gelen güçlü Death Knight hale gelir. Journey Un'Goro dinozorları ve cinleri keşfedin. Karanlık mağaraları keşfedebilir ve kobold ve Katakompları'na gizli güçlü silahlar ve hazineler gün ışığına çıkarın.

 

ZAFERE MÜCADELE, düşmanları yenmek. güverte Usta ve kurnaz stratejisinin bu hızlı tempolu kart oyununda, güçlü tarak topla. Azeroth'un savaş üzerinde kontrolünü ele ve göz kamaştırıcı gerçek zamanlı, oyuncu mücadele vs oyuncu deneyimi.

 

ARENA VE DÜELLOSU OYUNCULAR INTO ADIM HARİKA ödüller kazanma.

 

Görünüşte basit. Yüksek Reyting EĞLENCE.

 

ÖZELLİKLER:

• Warcraft evreninde, Lich King, Illidan, Thrall dan Savaşı ikonik kahramanlar ... Hepsi burada!

Rekabetçi gerçek zamanlı • (oyuncu vs oyuncu) mücadele

• Kazan, zanaat, ya da güçlü kartları toplamak

• Güçlü deste birleştirin ve rakiplerinizi hakim

• Zengin tek oyuncu misyonlar

 

SİZİN OYUN SİZİNLE TRAVELS. Hearthstone kolaylıkla mobil cihazınız ile masaüstünden oynamak için izin Blizzard Hesabı ile bağlantılıdır. Gittiğiniz her yerde hearthstone, oynayın.

 

Bu sizin ilk iskambil oyunudur ya sen ne bekliyorsun deneyimli pro,. So sizi çekecek Hearthstone derinliğini ve çekicilik, olsanız? Hearthstone olarak, güçlü stratejiler oluşturmak için fikir ve bina deste bir savaş. Indirin ve bugün oynuyor.

 

DESTEK: Sorun yaşıyor musunuz? Ziyaret: http://us.battle.net/hearthstone/en/forum/13619661/

 

Desteklenen Diller:

* İngilizce

* Français

* Deutsch

* Español

* 简体 中文 (Basitleştirilmiş Çince)

 

© 2018 Blizzard Entertainment, Inc. Hearthstone, Battle.net, İleri Takip, World of Warcraft ve Blizzard Entertainment markaları veya ABD'de Blizzard Entertainment, Inc., tescilli ticari markalar ve / veya diğer ülkelerde.

Daha fazla göster

Hearthstone için Mağaza Kullanıcı Derecelendirmeleri

4
8
5
6
4
0
3
0
2
0
1
2

Hearthstone üzerine Mağaza İncelemeleri

Dil
Hearthstone hakkında hiçbir inceleme yok; ilk siz yazın!

Hearthstone ile ilgili şikayetler

trusted bayrak
İyi çalışıyor 2
needs licence bayrak
Lisans gerekli 0
fake bayrak
Sahte uygulama 0
virus bayrak
Virüs 0
kocha mağaza avatarı
kocha Mağaza 44.92k 15.03M

Hearthstone uygulamasına benzer uygulamalar indir

APK hakkında Hearthstone bilgi

APK Sürüm 12.2.27059
Uyumluluk Android 4.0.3+ (Ice Cream Sandwich)


İndirme: Hearthstone APK
İndir